HİZMETLERİMİZ

Cabrio Tente

Cabrio Tente Tamiri ve Montajı

Firmamız; hem fonksiyonel hem de estetik açıdan geliştirilmiş, güneşten optimum düzeyde koruma ve istifade sağlayan entegre tente sistemleri sunmaktadır. Tamamen kapalı ortamlarda veya doğrudan güneş ışığı altında yaşamak doğru değil. İdeal olan güneş ışığını dilediğiniz zaman ve izin verdiğiniz ölçüde almak. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey iyi bir tentedir.

Ercü Oto Deri Döşeme'de her marka aracın tente tamiri, yeni tente montajı, arka cam (mika) değişimi, elektrikli tente ayar ve bakımı yapılmaktadır.

Uygulama yapılan bazı araba markalarından örnekler
BMW (E30-E36-E46-M3)
Mercedes (CLK-SLK-SL)
Porsche
Corvette
Ford Mustang

Koltuk Deri Döşeme

Koltuk Deri Döşeme

Otomobilinizin deri dönüşümünü gerçekleştirirken kullandığımız hakiki deriler, İtalya'da tüm dünya çapındaki otomobil üreticilerine deri üretimi yapan ve ISO 9001, ISO 9002 ve TÜV (yanmazlık) belgelerine sahip fabrikalarda üretilmekte olup (%100 OTOMOBİL SPECTLERİNE UYGUN) 8 yıl tam garantili derilerdir. İşçiliğimizde kullanılan malzemeler, tüm dünyaca kabul görmüş kalite standartlarına uygun Avrupa ülkelerinden ithal edilen özel iplik, iğne ve makinelerden oluşur.

Her marka araca uygun 240 deri çeşidi mevcuttur ve deri döşemede yapılması gereken araç marka ve logo nakışı işlenmektedir. İsteğe göre özel tasarım ve delikli deri kullanılmaktadır. Araç içi deri döşeme uygulaması ile birlikte, direksiyon deri kaplama, vites topuzu deri kaplama, detaylı iç temizlik firmamız tarafından ücretsiz olarak uygulanmaktadır. Ayrıca deri döşeme uyguladığımız araçlara yılda iki defa ücretsiz deri koruma bakımı yapılmaktadır.

Sunroof - Elektrikli Perde

Sunroof - Elektrikli Perde Tamiri

Sunroof, aracınızda özgürlüğe açılan penceredir. Sunroof bir keyif aksesuarı olarak bilinir, otomobil sahiplerini sunroof almaya iten şey budur. Fakat sunroofun önemli avantajlarını; sürücünün dikkatini dağıtmaması, sağlığını koruması, en ideal ortamda araç sürmesini sağlaması, aracın yakıt sarfiyatı azaltması olarak sıralayabiliriz. Sunroof, hem eğlenceli, hem keyifli, hem performanslı, hem güvenli hem de sağlıklı bir aksesuardır.

Ercü Oto Deri Döşeme'de her marka aracın sunroof arıza tespiti ve tamiratı yapılmaktadır. Ayrıca arka cam perdesi tamiratı, yan kapı perdeleri yenilenmesi ve tamiratı da uygulanmaktadır.

Direksiyon - Vites Kaplama

Direksiyon - Vites Kaplama

Ercü Oto Deri Döşeme'de deri vites ve direksiyon kaplama uygulaması isteğinize göre tek veya çift renk olarak yapılmaktadır. Ayrıca maun kaplama vites ve direksiyon uygulaması da hizmetlerimiz arasında mevcuttur.